Układy sterowania

Indywidualne projekty

Specjalizujemy się w opracowywaniu i wdrażaniu projektów układów automatyki (elektryczne i elektroniczne układy sterujące) w szczególności dla branży wentylacji i klimatyzacji. Przygotowujemy i dostarczamy produkty”szyte na miarę” z oznakowaniem logo i identyfikacją Klienta.

W zakres naszych usług wchodzi:

  • projektowanie układów elektronicznych wg założeń klienta: przygotowanie druków PCB, przygotowanie prototypu, przygotowanie oprogramowania, dokumentacja końcowa i produkcyjna, organizacja produkcji i dostaw
  • projektowanie szaf automatyki wg założeń klienta: przygotowanie projektu, montaż gotowych urządzeń, testy, dokumentacja końcowa i produkcyjna, organizacja produkcji i dostaw

Nie wiesz jak przygotować założenia, odezwij się, pomożemy na każdym etapie realizacji Twojego pomysłu i projektu.

Od pomysłu do seryjnej produkcji

Projektowanie urzadzeń elektronicznych

Pracujemy etapami w stałej współpracy z Klientem.

ELEKTRONIKA

Kompleksowo projektujemy hardware i software w oparciu o wymagania funkcjonalne, techniczne i biznesowe klienta

Projekty elektroniki urządzenia zaczynamy od opracowania schematu blokowego, poprzez wykonanie niezbędnych obliczeń a kończymy zaprojektowanym schematem elektrycznym i płytką PCB. Opieramy się na wymaganiach technicznych, kosztach produkcji i normatywnych jak również uwzględniamy ograniczenia związane z obudową projektowanego urządzenia. Budujemy urządzenia na bazie wysokiej jakości mikrokontrolerów.  Projektujemy urządzenia zasilane zarówno sieciowo i bateryjnie.

 

 

MECHANIKA

Oferujemy produkt opakowany w ergonomiczne obudowy do elektroniki lub dostosowujemy elektronikę do wskazanej obudowy przez Klienta. Możemy skoordynować stworzenie nowej, zaprojektowanej obudowy  ściśle stworzonej do konkretnego układu elektronicznego. W zależności od wymagań obudowy zarówno metalowe jak i plastikowe o różnych klasach szczelności IP.

 

 

 

CERTYFIKACJA

Układy projektujemy zgodnie z normami bezpieczeństwa, EMC, radiowymi i środowiskowymi, które są niezbędne w nadaniu deklaracji CE. Wpieramy również Klienta w procesie badań i certyfikacji pod kątem przygotowaniem urządzeń do testów oraz wdrażania w nich ewentualnych poprawek, jak również w zakresie dokumentacji niezbędnej w tych procesach.

 

PRODUKCJA

Na końcowym etapie projektu układu wdrażamy go do seryjnej produkcji, opracowujemy procedury testowe, projektujemy testery automatyczne, zajmujemy się produkcją i logistyką gotowego już produktu dla Klienta. Oferujemy produkcję małych, średnich i dużych serii produkcyjnych.

Nowe urządzenie, które przeznaczone są do masowej produkcji ( większej lub mniejszej) projektujemy pod kątem testów i produkcyjności. Przygotowujemy niezbędną dokumentację w procesie wdrażania taką jak procedury testowe, pliki produkcyjne potrzebne do wytworzenia i automatycznego zmontowania PCB, jak również zajmujemy się przygotowaniem samych testerów do testowania. Klient ma zapewnioną kompleksową obsługę procesu produkcji w tym logistykę komponentów, montaż PCB, programowanie, testowanie oraz finalny montaż urządzenia w obudowie.

 

 

 

 

 

Sugerowane produkty

Zobacz jakie produkty proponujemy wykorzystać w tym układzie

Zdjęcie Zdjęcie