Krótki opis stanowiska

Będziesz odpowiedzialny w dziale produkcji za montaż układów automatyki, elektroniki oraz szaf sterujących zgodnie ze schematem elektrycznym.

Wymagania

Czego oczekujemy od kandydata/ki na to stanowisko?

  • podstawowa wiedza z zakresu aparatury elektrotechniki i automatyki
  • wykształcenie minimum kierunkowe – zawodowe
  • umiejętność montażu szaf elektrycznych niskiego napięcia
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych
  • znajomość i przeznaczenie poszczególnych elementów montowanych w układach sterowniczych – szafy zasilające
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV

Obowiązki

Jakie zadania będzie wykonywał kandydat/ka na tym stanowisku?

  • montaż układów elektronicznych i szaf zasilająco-sterujących niskiego napięcia
  • przygotowywanie i montaż wiązek kablowych

Oferta

Co oferujemy kandydatowi/ce na to stanowisko?

Ikona

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Ikona

Możliwość rozwoju i samorealizacji

Ikona

Prywatny pakiet medyczny i dodatkowe bonusy pracownicze

Ikona

Dostęp do najnowszych technologii

Ikona

Miłą atmosferę pracy

Jeżeli jesteś osobą nastawioną na realizację celów, potrafisz pracować w zespole, a przy tym profesjonalnie podchodzisz do swoich obowiązków- złóż swoją aplikację, bo właśnie takich osób szukamy.!

Wyślij swoje CV za pomocą poniższego formularza

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV .